چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت:

عملیات اجرایی بیمارستان 91تختخوابی گالیکش آغاز شد

عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 91 تختخوابی شهرستان گالیکش با حضور دکتر گلمکانی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت به همراه نمایندگان مجلس منطقه شرق استان و مسئولین دانشگاهی و محلی آغاز شد
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت با تحسین روحیه امید و نشاطی که درمردم منطقه وجود دارد گفت؛ بسیاری از دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی درمردم هستند و خوشحالم که با وجود قومیتهای مختلف چنین روحیه نشاط و امیدی درمردم وجود دارد و این موجبات دلگرمی دولت درپیشبرد اهداف سلامت است.
دکتر گلمکانی افزود؛ با وجود مشکلات عدیده هم درآغاز وهم در ادامه برنامه تحول نظام سلامت خوشبختانه دولت تدبیر و امید توانسته گامهای موثری درحوزه سلامت بردارد که از جمله مهمترین انها حفاظت مالی از بیماران و افزایش کیفیت و دسترسی مردم به خدمات سلامت بوده است.
وی افزود؛ دربحث حفاظت مالی دستاوردهای چشمگیری از جمله کاهش پدیده زیر میزی و جلوگیری از ارجاع بیماران به بیرون از بیمارستان داشته ایم.
وی با تمجید از پیگیریهای های نماینده مجلس، استانداری و رییس دانشگاه و همچنین خیر محترم برای آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان تاکید کرد.حوزه سلامت حوزه بزرگ و وسیعی است که همواره نیازمند کمک خیرین و معتمدان می باشد.
وی همچنین بر استفاده بیشتر از ظرفیت وتوان خیرین دراستان گلستان تاکید کرد.
دکتر فاضل رییس دانشگاه نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت؛ بیمارستان 91 تختخوابی گالیکش درفضای به مساحت 30 هزار مترمربع  ودر چهار طبقه و با بودجه ای بالغ بر 650 میلیارد ریال احداث می شود.
همچنین مهندس کوسه غراوی نماینده مردم منطقه درمجلس شورای اسلامی از پیگیریهای دانشگاه علوم پزشکی گلستان برای شروع عملیات اجرایی بیمارستان تقدیر و تشکر کرد.
ائمه جماعات اهل شیعه و تسنن، فرماندار شهرستان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.


١٤:٣٤ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٨٢٣٣٥    /    تعداد نمایش : ٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 17991 | بازدید امروز : 279 | کل بازدید : 116948 | بازدیدکنندگان آنلاين : 11 | زمان بازدید : 0.38