چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل امور مجلس:

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل امور مجلس برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل امور مجلس  13 بهمن ۱۳۹۸ با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس، در این مراسم که با حضور دکتر کریم همتی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت و مدیران  این معاونت برگزار شد، دکتر سعید مهرزادی به عنوان سرپرست اداره کل مجلس معارفه و از زحمات و تلاش های  دکتر نامدار عبدالهیان در زمان تصدی این سمت قدردانی به‌عمل آمد.

در ایتدای این مراسم، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، با اشاره به فعالیت های مدیر کل پیشین این حوزه گفت: طی مدتی که دکتر عبدالهیان در این سمت مسئولیت داشتند کارها و فعالیت‌های بسیاری را با کمک همکاران این حوزه به انجام رسانده‌اند و من در این فرصت از تلاش‌های ایشان قدردانی می‌کنم. وی اقدامات انجام شده در حوزه ارتباط موثر و پویا با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، پیگیری امور مراجعین، ارتباط خوب و فراگیر با معاونت ها، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و ... را از نقات قوت مدیریت ایشان برشمرد و افزود، انتظار می رود امور مرتبط با حوزه مجلس در مدیریت جدید با قوت و پشتکار تداوم یابد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت با تاکید بر حساس بودن کار در حوزه مجلس و نیاز به تلاش وافر در آن گفت: از ویژگی های مدیر جدید جوانی، انگیزه بالا و شوق خدمت است که امیدوارم با بهره گیری از تجارب سایر همکاران و بخش های دیگر همچنان شاهد اتفاقات مبارک در اداره کل مجلس باشیم. 

در ادامه این دیدار، دکتر نامدار عبداللهیان مدیر کل سابق مجلس ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیتهای این حوزه در مدت مسئولیت خود در این سمت تاکید کرد، طی این مدت تمام تلاش خود را بکار بستم تا با همدلی  و همکاری که بین کارکنان وجود داشت بتوانیم از فرصت بوجود آمده برای خدمت خالصانه به مردم بهره گیرم که الحمدلله توانستیم گامهای موثری در این زمینه برداریم. 

دکتر عبدالهیان ضمن تشکر از معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت به جهت فراهم نمودن فرصتی برای خدمت، برای مدیرکل جدید آرزوی موفقیت کرد.

در پایان این مراسم دکتر سعید مهرزادی سرپرست اداره کل مجلس هم ضمن تشکر از دکتر همتی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ، ابراز امیدواری کرد با تکیه بر مدد الهی، تلاش، همدلی  و همراهی همه همکاران، بتواند در این سمت منشأ خیر باشد. وی افزود برای رسیدن به این مقصود نیازمند تجربه و کمک تک تک مدیران و کارکنان است تا انشالله بتواند پاسخگوی اعتمادی باشد که در این سمت به وی شده است. 

شایان ذکر است، دکتر نامدار عبداللهیان مدیر کل سابق مجلس، مدتی قبل از سوی دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت به سمت رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.


١٨:٠٣ - يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٩٢٨٣    /    تعداد نمایش : ١٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج