چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون حقوقی و امور مجلس

برگزاری دیدار هفتگی تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

دیدار هفتگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت و دکتر همتی معاون حقوقی و امور مجلس روز شنبه هفته جاری برگزار شد.

در این دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح آخرین وضعیت بهداشتی و درمانی حوزه انتخابیه خود و ذکر چالش‌های پیش رو، بر رفع نگرانیهای موجود تاکید کردند. در ادامه نمایندگان مجلس ضمن قدردانی نسبت به اقدامات موثر و مفید صورت گرفته در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی و فعالیت‌های موثر در این زمینه به ویژه طرح تحول سلامت، ابراز امیدواری کردند با شروع فاز دوم طرح تحول سلامت شاهد رویدادهای پر خیر و برکت بیشتری برای مردم عزیز کشورمان باشیم.

در ادامه این دیدار، دکتر نمکی وزیر بهداشت اظهار داشت، وزارت بهداشت خود را مکلف و متعهد به اجرای دقیق سیاست ها و چشم اندازهای تعیین شده در حوزه بهداشت ودرمان کشور می‌بیند و این مهم جز با مشارکت و همراهی دستگاه‌های مختلف به ویژه همراهی وکلای محترم مردم بدست نخواهد آمد. وی با اشاره به فاز دوم طرح تحول سلامت آن را گامی مهم در حوزه بهداشت و درمان کشور دانست که با توکل به خدای متعال و مشارکت مردم می تواند نتایج خوبی در پی داشته باشد.

در این دیدار دکتر نمکی با بررسی دقیق درخواست های نمایندگان و مشکلات حوزه های مربوطه،  پیگیری و رفع فوری تعدادی از مشکلات را صادر کرد. در ادامه وزیر بهداشت دستوراتی در خصوص پیگیری مسائل مطروحه نمایندگان مجلس به معاونت های تابعه جهت پیگیری و اعلام گزارش سریع ارائه نمود.

 


١٦:٣٤ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٢٧٢٧    /    تعداد نمایش : ٤١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج