چاپ        ارسال به دوست

با حکم معاون حقوقی و امور مجلس:

دکتر سعید مهرزادی به سمت سرپرست اداره کل امور مجلس منصوب شد

دکتر کریم همتی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سعید مهرزادی را به عنوان سرپرست اداره کل امور مجلس" در معاونت حقوقی و امور مجلس منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سعید مهرزادی

استادیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران

با سلام و احترام؛

با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست اداره­کل امور مجلس" در معاونت حقوقی و امور مجلس منصوب می شوید. انتظار دارم در دوران تصدی این مسئولیت، با بهره گیری از تمامی منابع و ظرفیت های موجود و استفاده از توانمندی ها  و تجارب مفید همکاران و سایر صاحبنظران و پیشکسوتان، در انجام وظایف و انتظارات که اهم آنها به شرح ذیل ذکر شده است موفق باشید:

-         بررسی و اصلاح فرایند های اداری و اجرایی حوزه اداره کل امور مجلس بر اساس اسناد بالادستی.

-         انعکاس هرچه موثرتر خدمات مثبت همه تلاشگران خادمین نظام سلامت به نمایندگان ملت شریف ایران اسلامی در مجلس شورای اسلامی به منظور آشنايي نمايندگان محترم با خدمات، ماموريت ، وظايف، فرصتها و تهديدهاي فراروي وزارت متبوع.

-         انعکاس نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به اینجانب و اقدام جهت پیگیری تا حصول نتیجه بر اساس منافع ملت شریف ایران، مصالح وزارت متبوع، موازین قانونی و شرع مقدس.

-       تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جهت اهداف معاونت و وزارت متبوع.

-       ارتباط موثر و فراگیر با سایر معاونت ها، دانشگاه ها و دانشکده های تحت پوشش و سازمان های تابعه وزارت متبوع در راستای هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر.

-       اقدام جهت بهبود سرعت و دقت پاسخدهی به مکاتبات واصله از نمایندگان محترم ملت در مجلس شورای اسلامی با تعامل مثبت و سازنده با کلیه معاونت ها و سازمانهای تابعه وزارت بهداشت.

-       اقدام جهت بررسي اخذ نظرات كارشناسي واحدهاي تخصصي در خصوص كليه طرحها و لوايح مرتبط با حوزه سلامت و ماموریت های وزارت متبوع، مطروحه در صحن و کمیسیون های مجلس شورای اسلامی.

-       استفاده از مشاوره خبرگان کارآمد در جهت اعتلای اهداف معاونت حقوقی و امورمجلس وزارت متبوع.

- پیگیری و اقدام در خصوص سایر موارد محوله در راستای اهداف معاونت و وزارت متبوع.

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 


١١:٥٣ - يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٩٢٧١    /    تعداد نمایش : ١٥٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج