چاپ        ارسال به دوست

در سفر معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت به خراسان شمالی صورت گرفت:

بازدید از مجموعه های آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

 

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مجموعه های آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس، در این بازدید که معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، دکتر قربانی، دکتر بنیادی، دکتر سروش، دکتر شیویاری از اعضای کمسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و همچنین دکتر قربانی و دکتر اکبری نمایندگان مردم بجنورد در مجلس، سرپرست دانشگاه و جمعی از مسئولین استانی حضور داشتند، از بخش های مختلف آموزشی  و درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، بیمارستان امام حسن(ع)، بیمارستان امام رضا(ع) و پردیس بین المللی دانشگاه بازدید به عمل آوردند.

دکتر کریم همتی در حاشیه این سفر اظهار کرد: طی مکاتبات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان با وزارت بهداشت، راه اندازی اروژانس هوایی با جدیت هر چه بیشتر پیگیری خواهد شد. وی با بیان اینکه برخی از فضاهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، با کمک وزارت بهداشت نیازمند استانداردسازی است، خاطرنشان کرد: مشکلات و نیازمندی های این استان در حوزه بهداشت و درمان به وزیر بهداشت گزارش خواهد شد و در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام صورت خواهد گرفت.

دکتر همتی با اعلام سفر قریب الوقوع دکتر نمکی وزیر بهداشت طی هفته های آینده به خراسان شمالی، بر اولویت بخشی بر حل مشکلات بهداشتی و درمانی استان تاکید کرد. وی نبود ام آر آی در شیروان و مشکلاتی در حوزه ابنیه و زیرساخت های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی را از دیگر نیازمندی های در اولویت بررسی عنوان کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ضمن ابراز رضایت از پیشرفت و توسعه زیرساخت های بخش درمان پس از اجرای طرح تحول سلامت در این استان افزود، محرومیت استان بیان گر این واقعیت است که باید زیرساخت های سلامت بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 

 


١٥:١٦ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٧٧٩٧    /    تعداد نمایش : ٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج